Kaufland Łódź gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Kaufland od 14.12 | grudnia

Kaufland gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1053(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Łodzi

O sieci Kaufland w Łodzi

Kaufland - Łódź

Kaufland codziennie zachęca klientów niezwykłymi okazjami. Każdy dział sklepu został zaprojektowany tak, aby usprawnić wykonywanie zakupów, które dzięki temu powinny stać się prawdziwą przyjemnością. Atutem z pewnością jest oferta starannie wyselekcjonowanych warzyw i owoców, które poza świeżością i różnorodnością zachwycają atrakcyjnymi cenami. Śledź gazetki online, w których prezentowane są najlepsze promocje - dzięki nim możesz być zawsze na bieżąco z asortymentem sklepu. Zapraszamy na zakupy oraz zachęcamy do zapoznania się z gazetką w wersji mobilnej, w której wyróżniony jest harmonogram otwarcia wszystkich placówek w Łodzi.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Kaufland

Jakie promocje w Kaufland w najbliższym tygodniu?

Kaufland, jako sklep z kategorii Hipermarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 10 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: garnek, patelnia, czajnik, brytfanna, zestaw sztućców. Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Kaufland?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Kaufland, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 10 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 14 grudnia. W gazetkach czeka na Ciebie 751 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Kaufland?

Obecnie w naszej bazie jest 177 sklepów w 162 miejscowościach. Jednak sieć Kaufland rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Kaufland